Підтримайте благодійну ініціативу

28.01.2013

«Банк Національний кредит» приєднався до ініціативи волонтерів і допомагає збирати кошти для Ладижинського дитячого будинку-інтернату. В рамках проекту в Києві 31 січня 2013 року відбудеться благодійний концерт українських зірок. Щоб допомогти дітям, хворим на ДЦП та синдром Дауна, достатньо придбати квиток на концерт.

Мета даного проекту – донести до громадськості інформацію про існуючу проблему в Ладижинському дитячому будинку-інтернаті, єдиному в IV категорії подібних закладів на території України.

Його вихованці – діти-інваліди важкої форми захворювання ДЦП, з глибокими розумовими відхиленнями, з хворобою Дауна. Вони виховуються в жахливих умовах, приміщення не обладнані з урахуванням їхніх обмежених здібностей. На одну дитину не достатньо особистого простору, у зв’язку з чим їм доводиться приймати їжу в ліжках, в яких сплять і де проводять більшу частину свого часу.

За допомогою волонтерів-добровольців у дитячому будинку з’явилися гральні кімнати, завдяки яким багато діток відчули поліпшення, досягли певного фізичного розвитку, тепер можуть обслуговувати себе самі. Серед 160 дітей інтернату є 32 дитини, які мають тільки фізичні відхилення, розумово вони абсолютно нормальні діти, але умови їх утримання приводять їх до деградації. Щоб уникнути цього і для підтримки їх розвитку необхідно переселити дітей в окремий корпус. Дана задача вимагає капіталовкладення, а саме – 1 000 000 грн. Роботи з ремонту вже почалися завдяки команді добровольців і волонтерів фонду «Україно! Я за тебе!».

Всі учасники Благодійного вечора виступають безоплатно, проявляючи підтримку цілям і завданням заходу.

Всі гроші, виручені з продажу квитків та лотів будуть направлені на ремонт даного корпусу, щоб обладнати його для дітей з урахуванням їх обмежених фізичних здібностей.

Концерт відбудеться 31 січня в Crystal Hall. У ньому візьмуть участь гурти «Друга Ріка», «С.К.А.Й.», Антон Лірник та багато інших. Вартість квитків – 100-250 грн. Придбати квитки можна в терміналах «Банк24 Національний кредит» у Києві.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: