Соціальна відео-інфографіка від МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього»

14.12.2012

 

МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» підготував відеоролик з інфографікою, яка наочно демонструє ситуацію, пов’язану із захворюваннями на рак серед дітей в Україні. В рамках проекту «Діти проти Раку» Центр активно закуповує медикаменти для потребуючих дітей, які страждають від онкологічних захворювань і проходять лікування в державних клініках України. Активну участь в процесі збору коштів приймає ПАТ «Банк Національний кредит».

 

У рамках проекту «Діти проти Раку» з початку 2012 року допомогу отримали понад 10 дітей. Завдяки партнерській програмі з «Банком Національний кредит», будь-хто бажаючий може скористатися платіжним терміналом «Банк24 Національний кредит» і зробити внесок для закупівлі медикаментів онкохворим дітям. Також, з липня 2012 року всі відділення «Банку Національний кредит» приймають платежі на рахунок проекту «Діти проти Раку» в касах Банку.


Раніше між МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» та ПАТ «Банк Національний кредит» було підписано меморандум про співпрацю. 

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: