ПАТ «Банк Національний кредит» – найкращий у м. Козятин

14.12.2012

 

У свіжому випуску газети «RIA-Козятин» від 13 грудня опубліковано результати акції «Народний бренд», в рамках якої було визначено найкращі підприємства в різних галузях. У номінації «Банк» перемогу здобув ПАТ «Банк Національний кредит».

ПАТ «Банк Національний кредит» – найкращий у м. КозятинМожна із впевненістю стверджувати про об’єктивність результатів акції, адже переможців визначали читачі газети, безпосередні жителі Козятина, шляхом проведення он-лайн голосування на сайті видання. «Банк Національний кредит» здобуває визнання серед жителів міста вже другий рік поспіль, що є найкращим підтвердженням високої якості надання банківських послуг фінансовою установою.

Як запевнила Грохольська Олена, начальник Козятинського відділення «Банку Національний кредит», у наступному році колектив докладе всіх зусиль, щоб виправдати довіру козятинців.

Нагородження переможців акції традиційно відбудеться на початку нового року.«Народний бренд» – це конкурс серед виробників споживчих товарів і послуг, переможців якого визначають самі споживачі. Конкурс проходить під девізом «Ви обираєте – Ми нагороджуємо!» у Вінниці, Житомирі, Тернополі, Козятині.

Нагорода «Народний бренд» означає: цей товар вважає найкращим більшість жителів міста! Це нагода для кожного споживача проголосувати за те, що він любить, знати, що до його думки прислухаються і неодмінно беруть її до уваги. 

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: