«Банк Національний кредит» завершив установку платіжних терміналів у мережі супермаркетів «АТБ»

06.12.2012

3 грудня 2012 ПАТ «Банк Національний кредит» завершив проект по установці власних ПТКС у мережі супермаркетів «АТБ». Всього було встановлено 450 автоматів самообслуговування, завдяки чому термінальна мережа Банку збільшилася до 2200 ПТКС.

Установка терміналів у мережі магазинів «АТБ» почалася в листопаді поточного року після того, як в кінці вересня ПАТ «Банк Національний кредит» став переможцем відкритого тендеру, проведеного рітейлером. Згідно умов тендеру, Банк отримав ексклюзивне право на встановлення власних ПТКС в магазинах «АТБ» на найближчий рік.

«У міру відкриття нових магазинів і завершення існуючих контрактів з іншими учасниками ринку, «Банк Національний кредит» продовжуватиме розширювати свою термінальну мережу в магазинах «АТБ». Так, за нашими оцінками, до жовтня 2013 року чисельність ПТКС Банку в супермаркетах мережі досягне 800 одиниць», – розповів Євген Думчев, начальник Управління розвитку термінального бізнесу «Банку Національний кредит».

Завдяки підписаним контрактам, тільки в листопаді мережа терміналів «Банк24 Національний кредит» збільшилася на 450 платіжних автоматів і досягла позначки 2200 терміналів. Угода також дозволила істотно наростити присутність Банку в Харківській, Луганській та Донецькій областях, а з установкою 45 терміналів – вийти на ринок Кримського регіону.

За словами Євгена Думчева «Банк Національний кредит» продовжить нарощувати власну мережу терміналів. При цьому пріоритетними регіонами розвитку мережі залишаться центральна і східна частини України, а також Автономна Республіка Крим. Так, найближчим часом планується збільшити чисельність ПТКС в регіоні до 450 автоматів.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: