Електронні гроші GlobalMoney доступні в мережі терміналів «Банк24 Національний кредит»

22.11.2012

 

ПАТ «Банк Національний кредит» завершив роботу з імплементації внутрішньодержавної небанківської платіжної системи «GlobalMoney» в структуру процесінгу термінальної мережі. 14 листопада 2012 року понад 2200 терміналів Банку і автоматів, підключених до процесінгу «Банк24 Національний кредит», почали приймати оплату на користь поповнення електронних гаманців платіжної системи «GlobalMoney». Таким чином, «Банк Національний кредит» став агентом «GM» з обміну національної валюти на електронні гроші.

Це лише перший етап програми співпраці «Банку Національний кредит» і платіжної системи «GlobalMoney». У його рамках реалізована можливість обміну національної валюти на електронні гроші платіжної системи «GlobalMoney», емітентом яких виступає державний «Ощадбанк». Користувачі платіжної системи «GM» отримали можливість поповнювати свої гаманці у всіх терміналах мережі «Банк24 Національний кредит» будь-яким зі способів, передбачених системою: за номером гаманця, адресою електронної пошти або номером телефону. Зарахування коштів відбувається миттєво.

У даний час ведеться робота з розробки та запуску другого етапу співробітництва між компаніями, в рамках якого буде реалізована можливість зворотного обміну електронних грошей на національну валюту, з можливістю зарахування коштів на картки «Банку Національний кредит», поточні рахунки клієнтів, відкриті в Банку, або видачею їх у касі Банку.


Довідка

«ГлобалМані» – єдина платіжна система, що законно працює зі справжніми електронними грошима в Україні. Вони гарантовані державою і державним банком-емітентом «Ощадним банком України». Система пропонує зручні способи оплати за мобільний зв’язок, Інтернет, ТБ, комунальні та інші послуги з електронних гаманців. Створити гаманець у системі «ГлобалМані» можна за кілька хвилин. Гаманець анонімний. Поповнити його можна в партнерських мережах системи по всій Україні: у магазинах «Мобілочка», «Алло», а також – відділеннях «Укрпошти», в терміналах самообслуговування, а також – банківським переказом в будь-якому банку України та ін.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: