Перші результати проекту «Діти проти Раку»

13.11.2012

Українські онкохворі діти отримали більше 50 000 грн. допомоги в рамках проекту «Діти проти Раку» від МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього».

У рамках партнерської програми МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» та «Банку Національний кредит», будь-який клієнт Банку має можливість зробити благодійний внесок прямо на касі.

Перші результати проекту Діти проти Раку

Відділення дитячої онкології тільки на 30% забезпечені необхідними медикаментами. Фінансування лікування дитини, що страждає від онкології, повністю лягає на плечі батьків!

Вартість часто використовуваних препаратів:

  • Граноцит – 2200 грн. (1 флакон);
  • Віфенд – 1300 грн. (1 флакон);
  • Міронем – 3000 грн. (1 упаковка);
  • Метотріксат – 600 грн. (1 грам);
  • Вінорельбін – 2500 грн. (1 флакон)

Зробити внесок на проект «Діти проти Раку» дуже просто, залишивши здачу або будь-яку бажану суму на користь проекту допомоги онкохворим дітям. Всі кошти зараховуються на благодійний рахунок Фонду і витрачаються на придбання медикаментів для дітей, що страждають від раку.

Проект «Діти проти Раку» – це програма корпоративної соціальної відповідальності для «Банку Національний кредит». Створюючи можливість клієнтам здійснювати благодійні внески, ми разом надаємо надію дітям, що потребують допомоги!

На даний момент програма активно розвивається. Будь-хто може приєднатися до благодійного проекту і разом з «Банком Національний кредит» допомогти тим, кому не допоможе ні держава, ні сім'я.

Більш детально дізнатися про проект «Діти проти Раку»

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: