Екіпаж Валерія Горбаня взяв бронзу

12.11.2012

У минулі вихідні відбувся фінальний етап найпрестижнішої світової серії P-WRC. Фінішувавши на четвертому місці в Іспанії, екіпаж Валерія Горбаня посів третє місце в загальному заліку і таким чином за підсумками сезону отримав бронзову нагороду.

Екіпаж Валерія Горбаня взяв бронзу

Для Валерія Горбаня іспанський етап став фінальним акордом у боротьбі за призове місце за підсумками сезону. Від результатів на RallyRACC-Rally de Espana залежала доля призової трійки в серійному заліку. Жорстка боротьба між Субхані Аксой, Маркосом Лігато і Валерієм Горбанем завершилася – українцеві вдалося відстояти свою бронзову позицію. «Асфальтові перегони даються нам нелегко, – поділився враженнями Валерій Горбань. – У суботу у нас були проблеми з гальмівною системою, а в неділю техніка працювала добре. Сьогоднішні спецділянки були більш сухими та чистими в порівнянні з суботою – вчора в горах було дуже складно. Ми боролися з Маркосом Лігато, але, на жаль, на другому колі недільного дня пробили колесо і втратили надто багато часу». У підсумку подіум у заліку P-WRC очолив Беніто Гуерра, другим до фінішу прийшов Маркос Лігато, третім – Субхані Акса, а Валерій Горбань став четвертим.

Горбань та Ніколаєв набрали достатньо очок і стали бронзовими призерами чемпіонату світу в заліку серійних автомобілів P-WRC – це найвище досягнення нашої команди за два минулі сезони на світових трасах.

Для української команди Mentos Ascania Racing минулий сезон 2012 року став другим у заліку P-WRC.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: