Оновлено стандартні тарифи та тарифні пакети з РКО «Банку Національний кредит»

31.10.2012

 

З 05 листопада вступають у дію нові стандартні тарифи з розрахунково-касового обслуговування для клієнтів ПАТ «Банк Національний кредит»: юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, нотаріусів та адвокатів. Також запроваджуються тарифні пакети «Легкий бізнес» та «Компромісний», що прийшли на зміну пакетам «Підприємець» та «Безлімітний». Основна частина змін являє собою покращення умов для клієнтів, а саме: більш зручне і зрозуміле обслуговування при зниженні витрат.

Тарифний пакет «Легкий бізнес» розроблений спеціально для приватних підприємців, нотаріусів, адвокатів та невеликих підприємств. Умови пакету адаптовано для клієнтів, які найчастіше користуються поточним рахунком для отримання готівкових коштів та здійснення незначної кількості платежів. Пакет «Легкий бізнес» є найдешевшою пропозицією «Банку Національний кредит» з поточного обслуговування корпоративних клієнтів. Переваги пакету:

  • 10 безкоштовних платежів у місяць з використанням системи «БНК Клієнт-Банк»;
  • відсутність окремої абонплати за обслуговування рахунків через клієнт-банк;
  • низька комісія за зняття готівкових коштів по чековій книжці;
  • можливість відкриття корпоративної картки зі знижкою 50%.

Тарифний пакет «Компромісний» призначений для юридичних осіб із середнім об’ємом бізнесу та характеризується привабливими умовами для підприємств, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю. Пакет передбачає можливість вибору одного з трьох наборів тарифів залежно від потреб клієнта та характеризується наступними перевагами:

  • 25, 70 або ж необмежена кількість безкоштовних платежів у місяць з використанням системи «БНК Клієнт-Банк»;
  • обслуговування рахунків в усіх валютах за єдину плату;
  • відсутність окремої абонплати за обслуговування рахунків через клієнт-банк;
  • більш вигідні (на відміну від базових) тарифи на відкриття корпоративних карток, зарплатних карток співробітникам та РКО по зарплатним проектам;
  • більш вигідні (на відміну від базових) тарифи на роботу з іноземною валютою. 

Добре знайомі корпоративним клієнтам «Банку Національний кредит» тарифні пакети «Бюджетний» (для неприбуткових організацій) та «Сервіс» (для клієнтів, що займаються прийомом платежів через ПТКС Банку або ж є дилерами по передачі терміналів самообслуговування в оренду Банку) не зазнали істотних змін, проте їхні умови стали більш зрозумілими та зручними.

Стосовно змін стандартних тарифів на розрахунково-касове обслуговування корпоративних клієнтів, то абонентську плату за використання системи «БНК Клієнт-Банк» знижено: відтепер вона становить 50 грн. (замість 100 грн.). 

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: