Олег Собчук, фронтмен і вокаліст гурту С.К.А.Й. підтримав проект «Діти проти Раку» і зіграв головну роль у соціальному ролику

25.10.2012

Міжнародний благодійний фонд «Центр соціальних проектів майбутнього» та «Банк Національний кредит» у рамках проекту «Діти проти Раку» провели зйомку відеоролика «Допомагати легко».

Олег Собчук, С.К.А.Й.У зйомках взяв участь фронтмен гурту С.К.А.Й. Олег Собчук. Музикант показав на особистому прикладі, як кожен, витративши кілька секунд свого часу, може допомогти нужденним дітям, зробивши платіж через платіжний термінал, адже допомагати – це так само легко, як і поповнити номер мобільного телефону! Головне завдання ролика – показати, що термінал, яким ми користуємося щодня для оплати рахунків і поповнення мобільного телефону, може стати вікном у світ соціальних проектів.

МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» планує відзняти серію відеороликів «Допомагати легко», в яких візьмуть участь українські музиканти та спортсмени.

ролик Допомагати легко

На зйомках ролика були присутні представники Фонду, Олег Собчук та Валентина Хамайко.

Трансляція відеоматеріалу буде здійснюватися безпосередньо на екранах платіжних терміналів, а також на сайті Фонду.

Нагадаємо: раніше, 05.10.12 р., був підписаний меморандум про співпрацю між МБФ «Центр соціальних проектів» і «Банком Національний кредит».

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: