«Банк Національний кредит» за здоровий спосіб життя

20.09.2012

16 вересня у м. Первомайський (Харківська обл.) за підтримки ПАТ «Банк Національний кредит» вдесяте відбувся легкоатлетичний пробіг, присвячений Дню міста.

«Банк Національний кредит» за здоровий спосіб життя

Захід, основним завданням якого є пропаганда активного і здорового способу життя, відбувся у самому центрі м. Первомайський, що забезпечило залучення значної кількості вболівальників. Цього року в пробігу прийняла участь рекордна кількість любителів спорту – понад 300 легкоатлетів найрізноманітніших вікових категорій, які змагалися на трьох дистанціях.

«Банк Національний кредит» за здоровий спосіб життя

Примітно, що Банк не лише надав дружню допомогу організаторам заходу, а й прийняв безпосередню участь у пробігу. Так, серед учасників змагання були помічені начальник Харківського відділення «Банку Національний кредит» Дмитро Гармаш з донькою, яка, до речі, стала наймолодшою спортсменкою в забігу на 2,5 км.

«Банк Національний кредит» продовжує популяризацію здорового способу життя через підтримку спорту, зокрема бігу. У травні Банк вже виступав у ролі генерального спонсора спортивних змагань «Надія Донбасу» і надалі планує сприяти подібним заходам.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: