Замовлення депозитів онлайн

29.08.2012

На початку серпня стала доступною форма онлайн замовлення вкладів від «Банку Національний кредит». Відтепер з використанням банківського сайту є можливість обрати найбільш вигідний для Вас депозит та надіслати заявку на його оформлення до найближчого відділення фінансової установи. Також запроваджено сервіс відправки заявок на відкриття вкладу через мережу платіжних терміналів «Банк24 Національний кредит», яка на сьогодні нараховує понад 1600 одиниць по всій Україні.

Реалізація сервісу відправки онлайн заявок на оформлення вкладів стала наступним послідовним кроком Банку на шляху виконання програми розвитку дистанційного обслуговування клієнтів.

Відтепер вибір депозиту як ніколи простий: достатньо ввести суму, обрати валюту вкладу та строк його розміщення і відразу ж клієнту буде запропоновано всі варіанти, що задовольняють вищевказані критерії. Залишається лише визначитися з найвигіднішою саме для Вас пропозицією, ввести свої контактні дані та надіслати заявку. В короткий термін з Вами зв’яжеться банківський співробітник для уточнення інформації. Після цього клієнт направляється до найближчого відділення для підписання заздалегідь підготовленого договору та внесення грошових коштів.

 

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: