Оплата послуг міжнародного мобільного зв’язку та IP-телефонії відтепер доступна на терміналах «Банку Національний кредит»

28.08.2012

Наприкінці червня 2012 р. користувачі міжнародного мобільного зв’язку Altitel та IP-телефонії Altivoip отримали можливість без комісії здійснювати поповнення рахунку з використанням платіжних терміналів «Банку Національний кредит» та у мережах дилерів, підключених до процесінгу «Банк 24 НК».

На сьогоднішній день термінальна мережа ПАТ «Банк Національний кредит» нараховує понад 1600 автоматів з прийому платежів у 15 регіонах України. Користувачі мають можливість оплачувати сервіси більш як 250 операторів: мобільний зв’язок, телебачення та Інтернет, оплата комунальних послуг, придбання квитків та багато іншого.


Довідка

Компанія «Altitel» пропонує сервіс, який дозволяє значно знизити витрати на мобільний зв’язок, Інтернет та IP-телефонію за кордоном: послуги доступні більш ніж у 160 країнах світу. При цьому, завдяки використанню новітнього обладнання, забезпечується висока якість зв’язку.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: