Відчуйте переваги мобільного банкінгу всього за кілька хвилин!

21.08.2012

Відтепер кожен бажаючий може спробувати у дії мобільний банкінг без попереднього підключення до системи «БНК Клієнт-Банк» та отримання електронного ключа. Скориставшись тестовим ключем, який для зручності вже вбудований у програмні додатки, можна відразу ж ознайомитися зі всіма перевагами Мобільного банкінгу від «Банку Національний кредит». 

Спеціалістами ПАТ «Банк Національний кредит» реалізована можливість тестового входу до системи Мобільний банкінг з iPhone, а також пристроїв, що працюють під управлінням операційної системи Android. У випробувальному режимі доступні всі основні функції системи, обмеження стосується лише неможливості накладення цифрового підпису на документи.

«Якщо Вам жодного разу не доводилося користуватися клієнт-банком на мобільних пристроях, то спочатку може виникнути недовіра до системи. Насправді ж у використанні мобільного банкінгу немає нічого складного, але в цьому людина повинна пересвідчитися персонально. Ми вирішили, що оптимальним рішенням у даному випадку буде надання клієнту тестового доступу до віртуальних рахунків. Особі надається можливість провести пробні операції з цими рахунками, не турбуючись про можливі помилки на перших етапах використання системи. Дуже швидко Ви на власному досвіді переконаєтесь у тому, що це просто, зручно та надійно», – повідомив заступник начальника Управління комп’ютерних технологій Дмитро Довгий.

До речі, крім «Банку Національний кредит» в Україні всього лише кілька банків пропонують попередньо протестувати свій клієнт-банк на мобільних пристроях та на практиці оцінити переваги системи.


Довідка

Система дистанційного керування рахунком Мобільний банкінг для платформ Android та iOS від «Банку Національний кредит» являє собою безпечний, зручний та сучасний інструмент, що є адаптованою для мобільних платформ версією потужного банківського клієнт-банку (БНК Клієнт-Банк). За допомогою системи Мобільний банкінг Ви можете отримувати інформацію про поточний стан Ваших банківських рахунків у режимі реального часу, формувати виписки за Вашими рахунками, здійснювати платежі у межах України та багато іншого.

Завантажити програмний додаток для Вашого пристрою можна на Android market (Google Play), AppStore або на сайті «Банку Національний кредит».

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: