Проект «Діти проти раку» дає надію Юлії Левицькій

06.08.2012

03.08.12 р. МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» та «Банк Національний кредит» передали раніше придбаний дорогий препарат «Граноцит» на суму 11 000 грн. для лікування 12-ти річної Юлії Левицької.

На передачі були присутні Хамайко Валентина, представник Банку – Жарікова Юлія (Начальник управління процесінгу департаменту організації термінального бізнесу), і представник фонду – Глузов Євген (Голова наглядової ради МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього»).

files/images/Yul_Lev.pngЮлія Левицька, учениця 6-го класу СШ №1 м. Первомайська, зараз знаходиться на лікуванні у відділенні дитячої онкології Київської обласної лікарні. У дівчинки страшний діагноз – «Лімфома Беркута». Юля скаржилася на болі внизу живота. На жаль, своєчасно зроблені аналізи не дали жодної інформації про стан здоров'я Юлі, болі посилювалися і 4-го липня дівчинку доставили до Миколаївської обласної лікарні. Після короткого обстеження їй видалили обидва яєчника і поставили страшний діагноз – лімфома (рак).

Найближчим часом на Юлю чекають 6 блоків хіміотерапії, після кожного з них імунітет дівчинки буде знижуватися до мінімуму, тому прийом колонієстимулюючого «Граноцита» життєво необхідний для відновлення рівня лейкоцитів і тромбоцитів та продовження лікування.

Для забезпечення Юлі «Граноцитом» нам необхідно ще закупити і передати препарату на суму 44 000 грн.

На жаль, відділення дитячої онкології тільки на 20-30% забезпечуються необхідними препаратами, процес дорогого лікування повністю лягає на плечі батьків. Більшість батьків, зіткнувшись з даною проблемою, не в змозі фінансувати лікування власної дитини, не кажучи про дітей з неповних сімей або дітей-сиріт.

Спільний проект «Центру соціальних проектів майбутнього» та «Банку Національний кредит» – «Діти проти раку», – може стати ефективним інструментом для екстреної медикаментозної допомоги нужденним дітям. На даний момент Банк реалізував можливість комунікації касирів з клієнтами і прийому платежів на касах, безпосередньо у відділеннях. Тепер взяти участь і допомогти нужденним дітям зможе будь-який клієнт чи гість Банку, залишивши решту або пожертвувавши будь-яку суму на рахунок проекту «Діти проти раку».

У рамках спільного проекту «Банк Національний кредит» та МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» планують надавати системну медикаментозну допомогу і оплату лікування для дітей, які страждають від онкозахворювань.

Більш детальну інформацію про сам проект ви зможете знайти на сайті

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: