Термінали «Банку Національний кредит» встановлять у супермаркетах «ЕКО МАРКЕТ»

02.08.2012

 

ПАТ «Банк Національний кредит» переміг в тендері на встановлення платіжних терміналів у мережі супермаркетів «Еко» по всій Україні.

З серпня 2012 року термінали «Банку Національний кредит» почнуть встановлювати у всіх магазинах продуктового рітейл-гіганта – мережі супермаркетів «ЕКО МАРКЕТ». Відповідну угоду було підписано між сторонами в кінці липня 2012 року. Згідно з угодою, платіжні термінали мережі «Банк24 Національний кредит» будуть встановлені в супермаркетах на ексклюзивних умовах, які не передбачають встановлення в супермаркетах «ЕКО МАРКЕТ» терміналів інших мереж. Контракт підписаний строком на 1 рік.

Установка терміналів «Банку Національний кредит» в мережі супермаркетів завершиться в серпні. Всього в магазинах «Еко» буде встановлено 124 термінали «Банк24 Національний кредит».

«Це був непростий тендер, який зібрав найбільших учасників ринку. Мережа супермаркетів «ЕКО МАРКЕТ» запропонувала річний контракт на ексклюзивне розміщення терміналів по всій мережі. Конкуренція була дуже жорсткою, але наша пропозиція, в результаті, виявилася кращою», – розповів Євген Думчев. Він також додав, що Банк і надалі продовжить розширювати власну мережу терміналів шляхом укладення контрактів з великими продуктовими рітейл-мережами.

Мережа терміналів самообслуговування «Банку Національний кредит», що працює під брендом «Банк24 Національний кредит», складається з більше 1600 терміналів самообслуговування, розміщених по всій Україні.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: