Платіжні картки «Банку Національний кредит» можна замовити онлайн

01.08.2012


У липні 2012 року «Банк Національний кредит» запустив можливість дистанційного замовлення платіжних карт. Послуга доступна для всіх користувачів мережі Інтернет та клієнтів терміналів «Банк24 Національний кредит».

Замовлення карт доступне як у термінальній мережі Банку, яка нараховує більше 1600 автоматів самообслуговування, так і на сайті банку в мережі Інтернет. Запуск послуги здійснено в рамках програми розвитку сервісу дистанційного обслуговування клієнтів. Новий продукт дозволяє клієнтам обрати і замовити платіжну картку, скоротивши до одного кількість необхідних візитів в банк.

карти Банку Національний кредит«Ми врахували численні побажання клієнтів і зробили процес онлайн замовлення картки максимально простим. Як у платіжних терміналах, так і на сайті, для замовлення доступні картки Maestro, MC Standard та MC Gold. Проте онлайн версія відзначається більш широкими можливостями, надаючи клієнтові інформацію про вартість випуску картки, ціну річного обслуговування, а також передбачені опції замовлення карт з чіпом та нанесенням власного фото. Заявка автоматично відправляється в найближче до місця замовлення відділення, після чого з клієнтом зв’язується співробітник Банку та узгоджує зручний для візиту час», – розповів Сергій Чернов, начальник управління платіжних карток «Банку Національний кредит».

Замовлення карти абсолютно безкоштовне для клієнтів і дозволяє скоротити час її отримання до мінімуму.

Раніше «Банк Національний кредит» запустив послугу миттєвого поповнення власних карток у мережі терміналів «Банк24 Національний кредит» за номером картки. Сервіс доступний у всіх автоматах мережі, що нараховує на сьогодні понад 1600 одиниць по всій Україні.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: