Депозитний портфель Артемівського відділення перевищив позначку в 100 млн. грн.

25.07.2012

24 липня 2012 року відділення ПАТ «Банк Національний кредит» у місті Артемівськ повідомило про збільшення портфеля термінових депозитів вкладів до 100 млн. грн. Структура портфеля включає в себе як великі бюджетоутворюючі підприємства, так і приватних вкладників. Настільки вражаючих результатів Артемівському відділенню вдалося досягти завдяки наполегливій праці і бездоганній якості обслуговування клієнтів.

«За останні 2 роки ми стали надійним партнером для багатьох підприємств нашого регіону, вірним фінансовим помічником жителям міста. Нам довіряють, і найкраще тому підтвердження – показники залучених пасивів», – говорить Цицаркіна Жанна, начальник відділення. За її словами до кінця року Артемівське представництво «Банку Національний кредит» має намір збільшити депозитний портфель ще на 30 млн. грн.

Варто зазначити, що Артемівське відділення є також одним із лідерів системи за показником «прибуток на співробітника». Так, в минулому місяці на одного співробітника відділення припало майже 60 тис. грн. чистого прибутку.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: