«Банк Національний кредит» та міжнародний благодійний фонд «Центр соціальних проектів майбутнього» допоможуть українським онкохворим дітям

24.07.2012

З 24.07.12 р. у відділеннях «Банку Національний кредит» по всій території України з’явилася можливість зробити благодійний внесок на рахунок проекту «Діти проти Раку». Будь-який відвідувач, гість або клієнт банку, здійснюючи операцію в касі, зможе ознайомитися з матеріалами проекту та зробити благодійний внесок безпосередньо у відділенні банку. Всі кошти накопичуються на спеціальному рахунку і витрачаються на придбання медикаментів та оплату лікування для дітей, хворих Раком.

Як відомо, через нестачу бюджетного фінансування та низький рівень життя більшості сімей України, лікування дитини, хворої на рак, стає серйозною проблемою. Жахлива статистика говорить сама за себе. Відділення дитячої онкології укомплектовані лікарськими засобами на 20-30%. Фінансування лікування дитини, що страждає від онкології, повністю лягає на плечі батьків. Щоденні суми витрат на лікування можуть досягати 10-15 тис. грн.

Проект «Діти проти Раку» від МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» та «Банку Національний кредит» – це можливість допомогти хворим дітям впоратися з важкою хворобою. Всі придбані медикаменти мають виключно цільовий характер і передаються до рук батьків або лікаря.

Ми сподіваємося, що проект «Діти проти Раку» стане популярним не тільки в стінах банку, і ми зможемо залучити значну кількість людей до вирішення даної проблеми.

Нагадуємо:

МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» та «Банк Національний Кредит» співпрацюють у рамках всього портфелю проектів фонду. З липня 2012 р. був запущений перший цільовий проект збору коштів, для лікування Соломії Алфавіцької. Поки нам вдалося залучити понад 8 тис. грн., але ми продовжуємо збір коштів на лікування дитини.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: