Відділення «Банку Національний кредит» відкрито ще в одній області

16.07.2012

 

Географія присутності ПАТ «Банк Національний кредит» продовжує розширюватися. Особливо продуктивним у цьому плані видався липень – відкрито відділення у двох крупних містах України. Слідом за банківським представництвом у Кривому Розі вперше свої двері гостинно відчинило відділення у м. Рівне по вулиці Чорновола, 36.

Розташувалося Рівненське відділення у центрі міста, поблизу пам’ятника садово-паркового мистецтва державного значення – парку культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка. До послуг фізичних та юридичних осіб широкий спектр банківських продуктів: високодохідні вклади у національній валюті (до 21% річних), доларах США (до 9%) та євро (до 7%), відкриття та обслуговування поточних рахунків, грошові перекази (Western Union, Money Gram, Contact), обмін валют 15 найменувань та багато іншого.

files/uploads/Images/Rivne_1.png

Крім того, Банк підготував декілька приємних сюрпризів своїм відвідувачам у Рівному: при оформленні будь-якого депозиту протягом перших трьох місяців роботи відділення є можливість отримати до +0,5% річних за вкладом. Також на фізичних осіб чекає безкоштовне відкриття та обслуговування поточного рахунку, а для клієнтів – юридичних осіб вартість відкриття та обслуговування поточного рахунку з підключенням до системи «БНК Клієнт-Банк» та її використанням становить всього лише 1 гривню.

files/uploads/Images/Rivne_2.png

Після зміни власника у 2009 р. «Банку Національний кредит» вдалося охопити відділеннями практично всю територію України за рахунок відкриття нових та перенесення на більш перспективні майданчики вже існуючих представництв Банку. Як результат, за два останні роки спостерігалося помітне розширення клієнтської бази, що призвело до майже потрійного зростання депозитного та кредитного портфелів.

Відтепер послугами Банку можуть скористатися жителі 23 областей України та АР Крим. У майбутньому «Банк Національний кредит» не планує зупинятися на досягнутому. Відкриття нових відділень дозволить Банку бути ще ближчими до своїх клієнтів та надавати високоякісні фінансові послуги по всій Україні.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: