Нове відділення «Банку Національний кредит» у Кривому Розі приймає перших відвідувачів

10.07.2012

9 липня 2012 р. розпочало роботу нове відділення ПАТ «Банк Національний кредит» у Кривому Розі. Відтепер кожен житель міста має можливість одержати високоякісні фінансові послуги, завітавши на проспекті Гагаріна, 35 до відділення надійного банку з 16-річною історією. До речі, вже у перший день роботи нове відділення привітало свого першого клієнта, який розмістив депозит, скориставшись діючими на постійній основі для всіх нових представництв банку акційними умовами.

files/uploads/Images/Kryvyi_Rih.png

Криворізьке відділення, як і будь-яке інше відділення «Банку Національний кредит» у майже 40 містах України, пропонує фізичним та юридичним особам широкий спектр банківських послуг: високодохідні вклади у національній валюті (до 21% річних), доларах США (до 9%) та євро (до 7%), відкриття та обслуговування поточних рахунків, грошові перекази (Western Union, Money Gram, Contact), обмін валют 15 найменувань та багато іншого.

З надією на подальшу плідну співпрацю з жителями Кривого Рогу, Банк підготував декілька приємних сюрпризів для своїх клієнтів. Так, при оформленні будь-якого депозиту протягом перших трьох місяців роботи відділення (з 9 липня до 9 жовтня) Ви маєте можливість отримати до +0,5% річних за вкладом. Крім того, протягом зазначеного періоду на фізичних осіб чекає безкоштовне відкриття та обслуговування поточного рахунку. Для клієнтів – юридичних осіб також є вигідна пропозиція: відкриття та обслуговування поточного рахунку з підключенням до системи «БНК Клієнт-Банк» та її використанням всього лиш за 1 гривню.

ПАТ «Банк Національний кредит» продовжує роботу з оптимізації регіональної мережі, поступово охоплюючи своїми відділеннями територію всієї України. Найближчим часом Банк запропонує свої послуги вже в 21-му обласному центрі – місті Рівному.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: