Допоможемо Соломійці жити

27.06.2012

«Банк Національний кредит» разом з «Центром Соціальних проектів майбутнього» заснував програму допомоги хворим дітям. Сьогодні ми звертаємося із закликом допомогти маленькій мешканці Львова, п’ятирічній Соломії.

ПАТ «Банк Національний кредит» у червні розпочав благодійний проект, у рамках якого у всіх касах банку, а також на всіх платіжних терміналах «Банку Національний кредит» і терміналах дилерів, підключених до процесінгу банку (всього понад 1600 шт.), клієнти можуть адресно надіслати допомогу хворим дітям. На всіх касах банку буде регулярно розміщуватись інформація про дітей, які потребують допомоги. Прийом платежів на користь таких дітей здійснюється без комісії як на терміналах, так і в касах банку.

Керувати програмою допомоги хворим дітям буде Валентина Хамайко. Вона здійснює пошук дітей, які потребують допомоги, зустрічається з батьками таких дітей, переконується у правдивості всієї інформації.

files/uploads/Images/BNK_Solomiya.png

Сьогодні ми звертаємося із закликом допомогти маленькій мешканці Львова, п’ятирічній Соломії, яка бореться зі страшною хворобою вже другий рік. Соломійка Алфавіцька народилася 16 липня 2006 року. У 2010 році їй поставили діагноз нейробластома (рак 4-й стадії). У тому ж році, завдяки небайдужим людям, батьки Соломійки зуміли зібрати необхідну суму для проведення операції в Ізраїлі. Дитина пережила трансплантацію кісткового мозку і на деякий час рак відступив. Щоб виключити можливість повернення хвороби, Соломії необхідно було пройти антирецидивне біологічне лікування, проте родина дівчинки не зуміла вчасно зібрати необхідні 90 000 євро. На одному з контрольних обстежень у Соломійки знову був виявлений незначний осередок хвороби. Лікарі в Ізраїлі відразу ж почали курс хіміотерапії, щоб зупинити зростання ракових клітин.

Остаточно побороти рак можна тільки одним методом – MIBG-терапією, яку застосовують близько 10 клінік у всьому світі. Це ефективний, але дуже дорогий метод лікування. Допомогти Соломійці погодилися фахівці спеціалізованої клініки Цинциннаті в США. Щоб розпочати лікування, необхідно було зібрати 40 000 доларів. Цю суму батьки зуміли зібрати по копійках: маленькій дівчинці допомагали люди з усіх куточків України і навіть за її межами. Але щоб продовжити лікування, Соломійці потрібна допомога: загальна вартість курсу лікування становить $319 735. Сім’я Соломійки, «Банк Національний кредит» та фонд «Центр Соціальних проектів майбутнього» просять усіх небайдужих відгукнутися. Пам’ятайте, що навіть зовсім незначна сума, відправлена ??дівчинці, має величезне значення для неї.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: