Валерій Горбань виграв «Ралі Акрополіс»!

28.05.2012

Член Спостережної ради ПАТ «Банк Національний кредит» Валерій Горбань виграв етап престижного класу світового ралі P-WRC у Греції.

Грецький етап Чемпіонату світу став для команди Mentos Ascania Racing найбільш значущою подією з початку сезону: Валерій Горбань та Андрій Ніколаєв виграли «Ралі Акрополіс» у заліку P-WRC! Вперше у своїй кар’єрі Горбань піднявся на найвищий щабель світового подіуму, і зробив це на одній із найскладніших гонок світу. Від Субханa Акса, який прийшов другим, нашого гонщика відокремили більш як три хвилини, а бронзовий призер гонки, Рікардо Тривіньйо, програв українцю більше семи хвилин.

«Ралі Акрополіс» стало найбільш насиченим етапом у світовій програмі нашої команди. Валерій Горбань задавав темп з самого початку ралі, вигравши цього разу 11 спецділянок! Першу половину гонки Горбань впевнено лідирував, і його захоплююча боротьба з перуанцем Ніколасом Фуксом, в якій гонщики відігравали один в одного лічені секунди, стала головною інтригою в заліку P-WRC. На жаль, в суботу екіпаж Горбань-Ніколаєв зіткнувся з технічними поломками і був змушений надолужувати згаяний час. Але і в другій половині етапу Горбань показав високі результати, а також зберіг стабільний темп, що дозволило довести гонку до переможного фінішу.

Горбань, Ніколаєнко

Ралі "Галіція – Ворота України", 2012 р.

Фінальний недільний день «Ралі Акрополіс» приніс всій команді Mentos Ascania Racing, її вболівальникам та екіпажу Горбань-Ніколаєв неймовірне напруження. Суботню секцію наші закінчили на другому місці P-WRC, вигравши значну частину спецділянок. Попереду українців йшов лише перуанець Ніколас Фукс – практично всю гонку йому вдавалося уникати серйозних поломок, а в неділю на старті дня чотири хвилини відриву давали йому впевнений запас переваги. Валерій Горбань, почавши неділю другим, йшов дуже обачливо та акуратно, не намагався зробити неможливе і атакувати Фукса. Але спортивна фортуна розпорядилася інакше: під саме закінчення дня Ніколас Фукс пошкодив задню підвіску і зійшов. «Ми їхали другими, розуміючи, що нам потрібно спокійно дістатися до фінішу і зберегти автомобіль та свою позицію, – розповів Валерій Горбань. – Перший час після фінішу я навіть сам не міг повірити, що ми виграли в такій складній гонці».

Для Валерія Горбаня ця перемога означає істотне просування по підсумковій таблиці P-WRC, а для всієї команди – значне досягнення у роботі на етапах Чемпіонату світу в цілому. Мета Mentos Ascania Racing в цьому сезоні – закріпитися у вищих рядках турнірної таблиці та утримати свої позиції на майбутніх етапах. Наступним стартом українців стане гонка у Новій Зеландії.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: