Данило Гарус – срібний призер І етапу Чемпіонату України з картингу

28.05.2012

18-20 травня на київському автодромі «Чайка» в рамках І етапу Чемпіонату України з картингу відбулися перші за останні кілька років об’єднані заїзди представників двох гілок картингу в Україну – Comer-60 і Parilla-60. Серед фаворитів змагань участь приймав і син начальника Чернігівського відділення ПАТ «Банк Національний кредит» Данило Гарус.

Данило Гарус

Важливість заходу підтверджує той факт, що церемонію відкриття Чемпіонату відвідали почесні гості: народні депутати Віктор Янукович і Микола Демянко, гонщики Андрій Круглик і Руслан Циплаков, голова ТСОУ Віктор Тимченко та інші.

Події на трасі для Данила Гаруса розвивалися за драматичним сценарієм – ще до початку передфінальних заїздів виникли проблеми з двигуном. Незважаючи на труднощі, у першому фіналі Гарусу все ж вдалося показати непоганий час і як результат – шосте місце. На фінальну, вирішальну, гонку всі пілоти вийшли з величезним бажанням поборотися за перемогу. Протягом усього заїзду Данило наполегливо надолужував втрачені через технічні неполадки позиції, обганяючи одного суперника за іншим. Фінішну лінію він перетнув другим.

На черзі ІІ етап Чемпіонату України з картингу, тобто вся боротьба за чемпіонство ще попереду. «Банк Національний кредит» щиро бажає Данилу Гарусу майбутніх перемог!

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: