ПАТ «Банк Національний кредит» – генеральний спонсор спортивних змагань «Надія Донбасу»

15.05.2012

12 травня 2012 р. у м. Донецьк за ініціативи та при організації спортивного клубу «Королева спорту» (президент – срібна призерка Літніх Олімпійських ігор у Пекіні Ірина Ліщинська) відбулися змагання з легкої атлетики серед дітей «Надія Донбасу». Свято спорту пройшло за підтримки Донецького міського голови Олександра Лук’янченка, міського голови Макіївки Олександра Мальцева, Федерації легкої атлетики Донецької області, Донецького обласного відділення НОК України, Донецької облдержадміністрації, міських спорткомітетів Донецька та Макіївки. У ролі генерального спонсора заходу виступив ПАТ «Банк Національний кредит».

files/uploads/Images/Nadija_Donbasu_bnk_0.jpg

У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів – шкільні команди Донеччини, а також представники спортивної еліти (члени Олімпійської збірної України). Дитячі команди змагалися в кількох дисциплінах – естафети, стрибки та метання, тоді як дорослі учасники визначали найсильніших у забігах на дистанції 1000 м. Дякуючи зусиллям організаторів, юні учасники змагань одержали прекрасну нагоду відчути себе олімпійцями поруч з іменитими спортсменами.

files/uploads/Images/Nadija_Donbasu_bnk_1.jpg

По завершенню стартів переможців змагань «Надія Донбасу» було нагороджено кубками та цінними подарунками від організаторів та спонсорів цього чудового легкоатлетичного свята. У церемонії привітання взяв участь Голова Спостережної ради ПАТ «Банк Національний кредит» Андрій Оністрат.

files/uploads/Images/Nadija_Donbasu_bnk_2.JPG

«Банк Національний кредит» і на далі планує займатися активною підтримкою розвитку дитячого спорту в Україні, пропагуючи здоровий спосіб життя.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: