Харківське відділення ПАТ «Банк Національний кредит» продемонструвало зростання продажів по РКО, підтвердивши вигідність тарифів банку

14.05.2012

Харківське відділення «Банку Національний кредит» (начальник – Гармаш Дмитро Віталійович) за підсумками квітня продемонструвало помітний приріст ефективності роботи. Зокрема, значних успіхів вдалося досягти у сфері надання послуг розрахунково-касового обслуговування (РКО).

Відділення змогло підвищити показники приросту в обслуговуванні юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Зокрема, за минулий квітень вдалося досягти збільшення на 446% кількості клієнтів, підключених до системи «БНК Клієнт-Банк». Крім того, за звітний період приріст кількості оформлених поточних рахунків для фізичних осіб – підприємців склав 245%.

Помітне збільшення кількості залучених клієнтів стало можливим завдяки вигідним умовам Банку на розрахунково-касове обслуговування у поєднанні з наполегливою роботою відділення. ПАТ "Банк Національний кредит" пропонує корпоративним клієнтам повний набір послуг з відкриття та обслуговування поточного рахунку з можливістю індивідуального підходу до Вашої компанії.

Квітневий результат Харківського відділення став кращим підтвердженням конкурентоспроможності тарифів «Банку Національний кредит» на розрахунково-касове обслуговування для юридичних осіб, а також вигідності пакетів послуг для середнього та малого бізнесу.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: