«БНК Клієнт-Банк» на AppStore

11.04.2012

Сьогодні в магазині додатків AppStore з’явився оптимізований під роботу на платформі iOS додаток Мобільний клієнт-банк від «Банку Національний кредит». Додаток став доступним для безкоштовного завантаження на всі пристрої, що працюють під управлінням iOS.

Корпорація Apple остаточно погодила написаний фахівцями банку додаток та виклала його в AppStore 11 квітня 2012 року. Таким чином, Банк завершив перший етап здійснення стратегії розвитку системи дистанційного обслуговування, розробивши додаток «БНК Клієнт-Банк» для всіх найбільш популярних у світі програмних платформ. На сьогоднішній день версії клієнт-банку доступні для настільних систем Windows та iMac, а також мобільних пристроїв на платформах Android та iOS.

завантажити Мобільний додаток, який сьогодні став доступним для користувачів популярних смартфонів iPhone, є оптимізованою версією настільного додатку та має широкий функціонал. Додаток дозволяє здійснювати оплату понад 250 встановлених сервісів, контролювати власні рахунки, поповнювати депозити, здійснювати будь-які платежі за банківськими реквізитами, формувати виписки і створювати шаблони платежів. В якості ключового елементу безпеки в «БНК Клієнт-Банк» для iPhone, як і в додатках для інших платформ, використовується сертифікат Електронного цифрового підпису. Це дозволяє зробити процес роботи з додатком не тільки безпечним, але і зручним, оскільки не вимагає від користувача постійного введення одноразових паролів, кодів SMS і т.д. Плата за використання програми не стягується.

Встановити додаток на Ваш iPhone можна з магазину додатків AppStore.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: