Запущено БНК-клієнт-банк для платформи Android

11.10.2011

«Банк Національний кредит» запустив мобільну версію системи БНК-клієнт-банк для платформи Android.

files/images/Main.png

У вересні 2011 року ПАТ «Банк Національний кредит» завершив розробку мобільного додатку для смартфонів що працюють під управлінням ОС Android, який дозволяє користувачам здійснювати управління власними рахунками за допомогою смартфона. Додаток є адаптованою під Android версією настільної програми «БНК-клієнт-банк» і володіє майже всіма можливостями останньої. Так, за допомогою мобільного банкінгу клієнт може вільно розпоряджатися коштами на власних рахунках, переводити кошти між рахунками, поповнювати банківські картки, здійснювати оплату товарів і послуг, формувати виписки, створювати шаблони платежів, поповнювати депозити, здійснювати платежі за кредитами і багато іншого.

Мобільна версія системи інтернет-банк від «Банку Національний кредит» дає можливість клієнтам сплачувати близько 200 послуг і сервісів, що надаються українськими компаніями. Поповнення рахунків мобільних операторів, оплата комунальних послуг, інтернет-провайдерів та багато іншого дуже проста і проводиться в більшості випадків миттєво. Крім того, клієнт має можливість оплатити будь-який інший рахунок на користь третьої особи, вказавши всі необхідні реквізити платежу.

На даний момент система пройшла стадію тестування і доступна для скачування на офіційному сайті банку. Незабаром система також буде доступна для безкоштовного встановлення через Android Market. У планах «Банку Національний кредит» запустити аналогічний продукт для iOS, яка встановлюється на смартфонах iPhone від Apple. На даний момент програмний комплекс розробляється фахівцями банку.

Окрему увагу при розробці мобільної версії програми було приділено безпеки. Обмін інформацією здійснюється по захищеному каналу в зашифрованому вигляді.

Доступ до системи здійснюється тільки за наявності електронного ключа (видається при підключенні до системи «БНК-клієнт-банк», і введення коректного пароля, відомого тільки власнику ключа. На всі документи, що відправляються в банк накладається цифровий підпис.

Система є універсальною і може використовуватися як фізичними, так і юридичними особами, що мають рахунок у ПАТ «Банк Національний кредит» і підключеними до системи «БНК-Клієнт-банк».

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: