З «Національного кредиту» виведено тимчасову адміністрацію.

24.03.2010

21 грудня 2009 року Національний Банк України вивів тимчасову адмністрацію з банку «Національний кредит», підтвердивши цим, що міри по оздоровленню банку, які було зазначено в програмі фінансового оздоровлення, не тільки виконуються в повній мірі, але й приносять очікувані результати.

«Це визначна подія в новітній історії банку. Проте це лише проміжний результат. Банк в стадії фінансового оздоровлення. Ми йшли по узгодженому плану із невеликим відставанням, можливо в місяць. Ми планували вивести тимчасову адміністрацію трохи раніше, але в силу об’єктивних причин, зумовлених процедурами НБУ, нам вдалося це зробити рівно у зазначений строк», - зазначив власник та голова наглядової ради ПАТ «Банк національний кредит» Андрій Оністрат.

Пан Оністрат також відзначив, що участь Національного банку в процесі оздоровлення «Національного кредиту» важко переоцінити. «Ми отримали перший транш стабілізаційного кредиту, який дасть нам можливість повністю розрахуватися за картотекою прострочених платежів. Наразі робота «Національного кредиту» повністю стабілізована. Усі показники банку в нормі», -- сказав пан Оністрат.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: