«Національний кредит» знижує комісію за відкриття мультивалютного рахунку до 1 грн.

24.03.2010

ПАТ «Банк Національний кредит» у лютому запровадив нову акцію, в рамках якої юридичні особи мають змогу відкрити мультивалютний рахунок, заплативши банку символічну комісію 1 грн. Акція діє у всій філіалах та відділеннях банку з 9 лютого по 10 травня 2010 року.

Як зазначив директор департаменту організації бізнесу банка «Національний кредит» Дмитро Гусєв, акційна пропозиція дозволить вдосконалити існуючі тарифи на розрахунково-касове  обслуговування та надасть новий поштовх роботі по нарощуванню клієнтської бази.

«Нам вдалося сформувати дуже непогану пропозицію по тарифах на поточне обслуговування рахунків юридичних осіб. Тарифи на розрахунково-касове обслуговування в «Національному кредиті»  – одні з кращих на ринку. Їх змогли оцінити вже сотні клієнтів, які перейшли на обслуговування в «Національний кредит» останнім часом.  Знижаючи комісію за відкриття рахунків ми намагаємось показати ринку свою відкритість та готовність співпрацювати. Переконаний, що зниження комісійної винагороди за відкриття рахунку дозволить нам прискорити процес нарощування клієнтської бази», -  говорить він.

Дмитро. Гусєв зазначив, що клієнтоорієнтованість та гнучкість – є ключовими конкурентними перевагами «Національного кредиту». Так, в банку діє безстрокова акція, згідно із якою всі нові клієнти – юридичні особи у випадку, якщо їх не влаштовують запропоновані тарифи на РКО,можуть отримати тарифи банку, в якому вони  обслуговуються наразі. Для цього достатньо принести до банку копію договору, укладеного з іншим банком.

Нагадаємо, що в грудні минулого року з банку «Національний кредит» було виведено тимчасову адміністрацію. Наразі банк повністю відновив платоспроможність, ліквідував заборгованість перед своїми клієнтами фізичними та юридичними особами та в повній мірі виконує усі обов’язкові нормативи НБУ.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: