Національний кредит презентував новий стиль

24.03.2010

Роботи по розробці  оновленого фірмового стилю банку «Національний кредит почалися наприкінці минулого року й  наразі знаходяться на завершальному етапі.  Вже затверджено новий  логотип банку, розпочато роботу по заміні застарілих  вивісок в мережі філіалів та відділень банку, розроблюється оновлений сайт.

Новий логотип «Національного кредиту» зроблений у вигляді стилізованої латинської  N, яка складається одразу з декількох кольорів та відтінків. Відмова від  домінуючого «фірмового» кольору, що традиційно використовується в дизайні банківських брендів, дозволила виконати одразу декілька важливих завдань. Оновлений логотип чудово привертає увагу, підкреслює універсальність банку, його гнучкість та готовність до інновацій. Новий фірмовий знак вийшов одночасно стриманим і дуже привітним.

Процес ребрендингу буде реалізовуватися  поетапно. Перші показчики з оновленим логотипом отримають ті відділення, які згідно плану стратегічного розвитку  змінять адреси розташування.  Так, нові вивіски  вже отримали відділення в Горловці та  Коломиї. Найближчим часом буде  оновлено відділення та філіали «Національного кредиту» в  Запоріжжі, Херсоне, Донецьку, Сумах, Лубнах та Одесі. Одначасно з цим проводиться робота по переводу усіх сфер діяльності банку на нову стилістичну основу.  Планується, що основний етап процесу ребрендинга буде завершено вже цього року.

Не дивлячись на те, що ребрендинг дуже дорогий захід, в «Національному кредиті» сподіваються витратити на нього необхідний мінімум коштів. «Ми не будемо смітити грошима та підходимо до виконання навіть такого творчого завдання дуже виважено. Вважаю, що обсяг коштів, який буде витрачено на рестайлінг, не перевищить декількох сотень тисяч доларів. І, звичайно, ці витрати будуть розподілені в часі.  Процес буде проходити безболісно як для банку, так і для клієнтів. Я можу сказати, що оновлений «Національний кредит» зовні буде схожий на європейський банк, яким він вже є всередині», - сказав голова наглядової ради ПАТ «Банк Національний кредит» Андрій Оністрат.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: