«Національний кредит» отримав Оскар

24.03.2010

«Найвправнішим» на думку редакції тижневика «Національного кредиту» допоміг стати інвестор. Адже банк став єдиним українським банком, який зумів знайти спосіб вирішення своїх проблем в кризовому 2009 році. До нього залучити інвестора і розібратися з труднощами вдалося тільки «Промінвестбанку» в кінці 2008 року.

Заснований в 1996 році «Національний кредит» став другим українським банком, у який НБУ ввів тимчасову адміністрацію з часів початку фінансової кризи в 2008 році. Він же став другим банком, якому вдалося знайти інвестора і почати процедуру фінансового оздоровлення. Це стало можливим після того, як у серпні 2009 року Андрій Оністрат вніс в капітал банку шляхом викупу додаткової емісії акцій 28 млн. грн і став власником 49,86% акцій. Вже 10 грудня 2009 року Національний банк України вивів тимчасову адміністрацію з банку «Національний кредит» і надав перший транш стабілізаційного кредиту.

На сьогоднішній день «Національний кредит» повністю відновив нормальну роботу, виконує всі зобов'язання перед клієнтами. Фонд гарантування вкладів відновив банк у статусі постійного учасника. Закінчується робота з реструктуризації мережі філій і відділень, проводиться ребрендинг банку.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: