Оновлений сайт «Банку Національний кредит» розпочав роботу

31.10.2014

 

Наприкінці жовтня за адресою http://bnk.ua/ стала доступною більш зручна та сучасна версія сайту «Банку Національний кредит». Поряд із кардинальним оновленням дизайну та спрощенням навігації, запущено ряд корисних сервісів. 

Скориставшись оновленим сайтом, можна відправити онлайн заявку на оформлення депозиту або картки «Банку Національний кредит». Таким чином мінімізується час перебування клієнта у банківському відділенні за рахунок підготовки документів заздалегідь: після відправки клієнтом он-лайн заявки з ним зв’язується менеджер для уточнення всіх необхідних деталей. У розділі «Приватним клієнтам» можна поповнити будь-яку платіжну картку, в тому числі й інших банків, лише за її номером. Крім того:

  • додано он-лайн чат – піктограма Описание: C:\Documents and Settings\DemaYV\Рабочий стол\online-chat.png;
  • найближче відділення або термінал Банку можна з легкістю знайти, скориставшись інтерактивною картою – http://bnk.ua/Info/Map;
  • запропоновано сервіс перевірки по номеру квитанції статусу платежу, здійсненого в терміналі «Банк24 Національний кредит» – http://bnk.ua/Terminal;
  • за номером картки БНК можна в он-лайн режимі ознайомитись з діючими тарифами – http://bnk.ua/Private та ін.

Протягом листопада сайт працюватиме в режимі тестування та доопрацювання (попередня версія тимчасово доступна за адресою http://old.bnk.ua/). Про всі помічені неточності просимо повідомляти на e-mail: pr@bnk.ua.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: