Нові ставки за вкладами «Банку Національний кредит»

04.11.2014

 

З листопада вступили в дію нові базові процентні ставки за вкладами для фізичних осіб як у національній валюті, так і в доларах США. Відтепер максимальна ставка для ФО становить відповідно 24% річних (UAH) та 11% річних (USD); для пенсіонерів та інших учасників соціальної програми – 25% річних у гривні.


Найпривабливіші стандартні умови пропонуються при відкритті строкових депозитів у гривні на 3 місяці – 24% річних та у доларах США на 1 місяць – 11%. Максимальна ставка для вкладів у євро залишилася без змін – 8,5% річних на строк 12 місяців.
Ознайомитися детальніше з умовами депозитів «Національного кредиту» та відправити онлайн заявку на відкриття вкладу можна на сайті Банку: http://bnk.ua.


Також оформити депозит можна безпосередньо у найближчому відділенні «Банку Національний кредит», за допомогою системи дистанційного керування рахунками «БНК Клієнт-Банк» або ж скориставшись можливістю онлайн відкриття вкладу на сайті https://bnk24.com.ua/. Також нагадаємо, що у мережі платіжних терміналів «Банк24 Національний кредит» (понад 4700 ПТКС по всій Україні) реалізовано сервіс попереднього замовлення вкладів Банку.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: