Акційний вклад «Зростаючий» – до 28% річних у гривні

13.11.2014

 

З 13 листопада до 30 грудня ПАТ «Банк Національний кредит» пропонує фізичним особам акційний депозит «Зростаючий» зі зростаючою відсотковою ставкою – від 16 до 28% річних у національній валюті.


Передбачається розміщення коштів під 16% річних строком на 7 днів і можливістю пролонгації. Так, після першої пролонгації на аналогічний строк процентна ставка зростає до 17%, після другої – 18% і таким чином з наступними пролонгаціями вкладу – до 28% річних включно. Тобто, перші 12 пролонгацій додають 1% до попередньої відсоткової ставки, а з 13-ї кожне наступне подовження виконується з базовою ставкою, що діє на момент пролонгації для стандартного вкладу на 7 днів.

Мінімальна сума вкладу становить 100 грн. Відсотки при достроковому розірванні виплачуються у повному обсязі за всі завершені 7-денні періоди, за незавершений – 0%. Інші надбавки та бонуси не застосовуються.


Ознайомитися детальніше з умовами депозитів «Національного кредиту» та відправити онлайн заявку на відкриття вкладу можна на сайті Банку: http://bnk.ua.

Також оформити депозит можна безпосередньо у найближчому відділенні «Банку Національний кредит», за допомогою системи дистанційного керування рахунками «БНК Клієнт-Банк» або ж скориставшись можливістю онлайн відкриття вкладу на https://bnk24.com.ua/ (веб-версія клієнт-банку). Також нагадаємо, що у мережі платіжних терміналів «Банк24 Національний кредит» (понад 4700 ПТКС по всій Україні) реалізовано сервіс попереднього замовлення вкладів Банку.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: