ПАТ «Банк Національний кредит» став членом Центру «Розвиток КСВ»

27.11.2014

 

У середині листопада Банк приєднався до групи з 38 компаній, що входять до складу Центру «Розвиток КСВ» – провідної незалежної експертної організації по корпоративній соціальній відповідальності в Україні.


Членство в Центрі стало послідовним кроком розвитку ПАТ «Банк Національний кредит», для якого питання відповідальності перед суспільством є одним із основних пріоритетів у діяльності – невід’ємною частиною Стратегії.

«Банк Національний кредит» регулярно виступає у ролі фінансового партнера стартів з триатлону, у тому числі й міжнародного рівня. У мережі власних терміналів і касах відділень організовує прийом коштів на користь низки благодійних проектів, серед яких – програми «Діти проти раку», «Допомога дітям, хворим на ДЦП», програма підтримки української книги та багато іншого.

Крім того, підписано договір із «Всеукраїнським благодійним фондом «Лелеки» про надання послуг з прийому платежів у відділеннях Банку. В рамках спільного благодійного проекту розпочато збір коштів на користь постраждалих у зоні АТО. Також разом із МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» запущено благодійний проект з метою надання допомоги українській армії – прийом добровільних внесків у мережі терміналів «Банк24 Національний кредит».

Протягом останніх кількох років Банк успішно реалізував цілий ряд соціальних проектів (благодійні програми, спортивні заходи та ін.) і не збирається зупинятися на досягнутому. Адже кожна фінустанова, як і будь-яка інша компанія, може, і навіть повинна, популяризувати спорт і здоровий образ життя, підтримувати благодійні проекти, піклуватися про екологію та впроваджувати інші соціальні ініціативи.


Центр «Розвиток КСВ» – провідна незалежна експертна організація з КСВ в Україні, що об’єднує 38 компаній. Місія Центру: впровадження системних змін задля розвитку соціальної відповідальності в Україні; розробка національної моделі співпраці бізнесу та суспільства, за якої компанії намагатимуться брати до уваги соціальні та екологічні питання у своїх бізнес-стратегіях; створення платформи для взаємодії бізнесу та університетів задля підвищення якості вищої освіти в Україні та ін. В цілому, Центр реалізував понад 50 проектів, підготував та видав більше 125 публікацій, провів більше 200 публічних заходів, в яких взяли участь близько 4000 представників бізнесу, громадських організацій та ЗМІ; заснував бізнес-лабораторії для розвитку компетенцій з питань КСВ.

Члени Центру «Розвиток КСВ»: ПАТ «Банк Національний кредит», ІНТЕРПАЙП, ВАТ «Прикарпаттяобленерго», Japan Tobacco International, EY, Platinum Bank, Danone, life:-), Бритіш Американ Тобакко Україна, ДТЕК, «Київстар», «ВіДі Груп», Тетра Пак, Metro Cash&Carry Ukraine, Концерн Галнафтогаз (Мережа АЗК ОККО), Артеріум, корпорація «Індустріальний Союз Донбасу», Астарта, ABB, Amway Украина, Миронівський хлібопродукт, Самсунг Україна, Takeda, Viko, ПУМБ, Carlsberg Ukraine, 1+1 Медіа, Метінвест, «Миколаївцемент», Сингента (Україна), PwC, Оболонь, Шелл в Украине, Монсанто Украина, АТ «ДХЛ Інтернешнл Україна», Watsons, «Небесна криниця», Енергоатом, УкрСиббанк BNP Paribas Group, АТ «Сбербанк Росії».

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: