Кредитний рейтинг ПАТ «Банк Національний кредит» підтверджено на рівні «uaBBB-»

22.12.2014

 

19 грудня 2014 р. «Українське кредитно-рейтингове агентство» (UCRA) оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу ПАТ «Банк Національний кредит» на рівні «uaBBB-». Прогноз рейтингу – «стабільний».


Для оновлення кредитного рейтингу використовувалася фінансова звітність Банку за 9 місяців поточного року, а також внутрішня інформація, надана «Національним кредитом» у ході рейтингового процесу.

Рівень кредитного рейтингу Банку підтримується прийнятною валютною структурою кредитного портфеля та зобов'язань, диверсифікацією ресурсної бази щодо основних кредиторів, а також збалансованістю активів і пасивів за строками погашення. Також агентство UCRA відзначає поліпшення ринкової позиції Банку і диверсифікацію джерел доходів, що обумовлено збільшенням обсягів термінального, карткового бізнесу та кількості клієнтів у цілому.

Прогноз рейтингу «стабільний» свідчить про відсутність передумов для зміни рейтингу.


ПАТ «Банк Національний кредит» працює на банківському ринку з 1996 р. Починаючи з 2009 року, основним акціонером є Оністрат Андрій Аркадійович (Голова Спостережної ради). Регіональна мережа «Національного кредиту» представлена 55 відділеннями. Також фінансова установа володіє розгалуженою мережею платіжних терміналів (понад 4700 ПТКС по всій Україні), що працюють під брендом «Банк24 Національний кредит». Клієнтська база Банку нараховує понад 30 тис. клієнтів. Станом на кінець III кварталу 2014 року ПАТ «Банк Національний кредит» займав 64 місце серед 166 банків України за обсягом активів, входячи до IV групи банків згідно з класифікацією НБУ. Чистий прибуток Банку за підсумками 9 місяців 2014 року склав 0,8 млн. грн.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: