Акційний вклад з конвертацією гривні в долар за комерційним курсом Банку

24.12.2014

 

У період з 23 грудня 2014 р. по 23 січня 2015 р. ПАТ «Банк Національний кредит» пропонує клієнтам новий акційний депозит «Комфортний» у доларах США, кошти на який можна розмістити шляхом конвертації національної валюти в іноземну по комерційному курсу Банку (UAH в USD). Строк депозиту «Комфортний» становить 12 місяців, процентна ставка – 8% річних.


Вклад «Комфортний» являє собою депозит зі щомісячною виплатою відсотків, який розміщується без можливості пролонгації. Поповнення дозволяється лише протягом першого місяця розміщення. Мінімальна сума вкладу – 100 доларів США.

При достроковому розірванні нараховані відсотки перераховуються по ставці 0,0 (нуль) відсотків річних, а вся сума вкладу сплачується на поточний рахунок. З умовами зарахування коштів із депозитного рахунку «Комфортний» на поточний рахунок можна ознайомитись у тарифах на РКО ПАТ «Банк Національний кредит».


Ознайомитися з умовами інших депозитів «Національного кредиту» та відправити онлайн заявку на відкриття вкладу можна на сайті Банку: http://bnk.ua/Private/Deposits

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: