Чернігівське відділення ПАТ «Банк Національний кредит» змінило адресу

25.12.2014

 

До відома жителів Чернігова: місцеве відділення «Банку Національний кредит» змінило адресу. Відтепер БАНК ПРИЄМНИХ ЕМОЦІЙ у м. Чернігів гостинно очікує на нових та постійних клієнтів за адресою: пр. Перемоги, 22А (попереднє розташовування ­– вул. Комсомольська, 55).
Разом зі зміною розташування на більш зручне для фізичних осіб та представників бізнесу, відділення зазнало певних змін: стало ще більш просторим та комфортним. Проте вже традиційно на його відвідувачів очікує повний спектр високоякісних банківських послуг та продуктів.

Завітайте до Чернігівського відділення ПАТ «Банк Національний кредит» та переконайтеся в цьому особисто!


ПАТ «Банк Національний кредит» працює на банківському ринку з 1996 р. Починаючи з 2009 року, основним акціонером є Оністрат Андрій Аркадійович (Голова Спостережної ради). Регіональна мережа «Національного кредиту» представлена 55 відділеннями. Також фінансова установа володіє розгалуженою мережею платіжних терміналів (понад 4700 ПТКС по всій Україні), що працюють під брендом «Банк24 Національний кредит». Станом на кінець III кварталу 2014 року ПАТ «Банк Національний кредит» займав 64 місце серед 166 банків України за обсягом активів.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: