НБУ перевів «Банк Національний кредит» у третю групу банків за розміром активів

08.01.2015

 

30 грудня 2014 р. Національний банк України оголосив розподіл банків за групами. Тепер найбільших банків стало 16, група великих банків збільшилась до 19 установ, а середніх стало 33. Зменшилась лише група малих банків – до 95 установ. Загалом, станом на 1 січня 2015 року в Україні нараховується 163 банки.


Групування банків проходить раз на рік. Головним критерієм розподілу виступає розмір активів. На противагу минулому року, у 2015 не враховувався розмір регулятивного капіталу. До рейтингу наразі входять ті банки, які впродовж 2014 року регулятор визнав неплатоспроможними та було введено тимчасову адміністрацію. Найбільших змін набула група середніх банків: їх кількість у групі зросла на 10 установ, а список банків значно змінився. Так, «Банк Національний кредит» за 2014 рік піднявся з 73 сходинки рейтингу на 58 і увійшов до третьої групи за класифікацією НБУ.

Перехід банку у вищу групу є важливим кроком його розвитку. Попри складний рік банк зміг не тільки втримати свої позиції, а й наростити активи, що свідчить про стабільну роботу та високий професіоналізм керівництва фінустанови. 

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: