Банк Національний кредит збільшив кількість банкоматів у півтора рази

14.01.2015

 

У 2014 році "Банк Національний кредит" збільшив кількість власних банкоматів до 36 по всій Україні. Крім того, термінальна мережа "Банк24 Національний кредит" нараховує понад 4700 терміналів по всій країні. 


Для підвищення лояльності до бренду Банку, а також для збільшення точок обслуговування клієнтів, на початку 2014 року було прийнято рішення збільшити кількість банкоматів у мережі. Так, за 2014 рік було встановлено 12 банкоматів, а в планах на 2015 рік – встановити ще 20.

Також клієнти Банку Національний кредит на максимально вигідних умовах можуть користуватися банкоматами 26 банків-партнерів, загальна мережа яких нараховує близько 2000 банкоматів по всій території України. Без комісії і додаткових витрат цими банкоматами можуть користуватися власники зарплатних карток Банку, а також тарифу "МегаСвобода".

Про ефективну роботу та доцільне розміщення банкоматів свідчать лист подяки від універмагу «Україна» (м. Київ) та безліч подяк від інших підприємств.

«Завжди, навіть у складні для банківської системи часи, банкомати «Національного кредиту» працюють справно та дарують клієнтам приємні емоції», – коментує Наталія Рогова, директор Департаменту координації діяльності регіональних представництв.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: