Забіг для всіх закоханих у День святого Валентина

16.01.2015

 

Харківське відділення ПАТ "Банк Національний кредит", продовжуючи свої славні традиції підтримки спорту, запрошує 14 лютого закоханих на святковий забіг “St. Valentine’s Superior Run”.


Цього дня у Харкові відбудеться безпрецедентне спортивне свято – забіг на 5 км, участь у якому візьмуть виключно закохані пари. Романтичний настрій всім присутнім забезпечать веселі конкурси, приємні сюрпризи та подарунки від організаторів і спонсорів заходу.

Головний приз для переможців забігу – 3 романтичні вечері в одному з кращих ресторанів Харкова («Superior Golf and SPA Resort»). Вартість участі становить 100 грн. для пари.

Слідкуйте за повідомленнями на сайті Kharkiv Sport Event – реєстрацію вже відкрито.


Харківське відділення «Банку Національний кредит» вже кілька років поспіль активно займається популяризацією здорового образу життя у місті. Так, лише за минулий рік всі бажаючі харків'яни та гості столиці Слобожанщини змогли взяти участь у цілому ряді масштабних та досить оригінальних забігів: 1-й Харківський Міжнародний марафон (рекордна для України кількість учасників), серія Kharkiv Grand-Prix, новорічний забіг Kharkiv New Year Run та ін.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: