«Банк Національний кредит» відтепер перевипускає картки автоматично

19.01.2015

 

14.01.2015 р. «Банк Національний кредит» запустив сервіс автоматичного перевипуску карток, у яких закінчується термін дії. Тепер не потрібно пам’ятати про термін дії картки – банк зробить це самостійно.


Для перевипуску пластикових карток «Банк Національний кредит» впровадив новий сервіс, що дозволяє автоматизувати даний процес. Якщо раніше клієнту необхідно було самостійно турбуватися про перевипуск картки – йти до банку, замовляти оновлений пластик, а після – забирати, то тепер банк сам стежить за терміном дії карток своїх клієнтів.

Всім клієнтам-власникам таких карток будуть розсилатися повідомлення з нагадуванням про заміну картки. Клієнти, які регулярно користуються пластиком, за 10 днів до закінчення терміну дії картки отримають смс про те, що їх нова картка вже готова і її можна забрати у відділенні.

Якщо клієнт користується карткою нерегулярно або не користується взагалі, то за 14 днів до закінчення строку він отримає смс з інформацією про те, що він може замовити новий пластик, звернувшись до інформаційного центру банку (0 800 602 602). А якщо у клієнта на картці 100 і більше грн., а він не користувався нею більше 90 днів, то співробітники Call-центру банку самі зателефонують і запропонують переоформити картку.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: