Банк Національний кредит зібрав 59 тисяч гривень воїнам АТО

21.01.2015

 

За 6 місяців співпраці «Банку Національний кредит» та благодійного фонду «Лелеки» для воїнів АТО зібрано понад 59 тис. грн. Гроші щомісяця йдуть на лікування героїв, які знаходяться в Київському військовому госпіталі.


Починаючи з липня 2014 року, «Банк Національний кредит» співпрацює зі всеукраїнським благодійним фондом «Лелеки» по збору коштів для допомоги воїнам, які постраждали в зоні антитерористичної операції, а також – вимушеним переселенцям. За цей час було зібрано 59 320,71 грн. Гроші пішли на закупівлю медикаментів для поранених воїнів та на забезпечення дітей, які були змушені покинути свої будинки на сході, теплими речами та шкільним приладдям. А також – на допомогу сім’ям, що втратили годувальників у зоні ведення бойових дій.

Збір грошей проходив у відділеннях «Національного кредиту» за допомогою програми «Електронна решта». Кожен клієнт, розраховуючись через каси Банку, за бажанням міг перерахувати решту від операцій на рахунок благодійного фонду.

Ідею збору коштів з використанням «Електронної решти» підхопили банки, бізнес-об’єднання та ЗМІ. «Проект «Лелеки» демонструє позицію соціально свідомих компаній, популяризує самоорганізацію при вирішенні проблем громадян держави, в якій ми живемо», – говорить Марія Грачова, директор Департаменту по роботі з персоналом.

У перспективі «Національний кредит» повністю підтримає ідеї фонду щодо сприяння:

  • у відновленні інфраструктури зруйнованих міст, які постраждали через бойові дії;
  • у побудові соціальних і культурних контактів між навчальними закладами різних регіонів України з метою об’єднання суспільства;
  • у розвитку волонтерського руху для консолідації суспільства та допомоги людям, постраждалим у результаті надзвичайних подій та військових дій.

«Національний кредит» є основним фінансовим партнером фонду. Маючи розвинену мережу відділень, банк виконує основну функцію організації – збір коштів для тих, хто б'ється за Україну на сході держави. У нас багато завдань у нинішньому році. «Банк Національний кредит» – надійний і першочерговий партнер фонду «Лелеки» в досягненні кожної з них», – прокоментував співпрацю фонду і банку Денис Северін, Голова Правління благодійного фонду «Лелеки».

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: