Регіональна мережа Національного кредиту продовжує зростати

22.01.2015

 

У 2014 р. ПАТ «Банк Національний кредит» став одним із небагатьох банків, які у скрутний час домоглися зростання своєї регіональної мережі. За результатами року кількість відділень збільшилась до 55 у всіх областях України. Також суттєво зросла кількість банкоматів і власних терміналів фінансової установи.


Впродовж минулого року Банк змушений був закрити відділення у м. Сімферополі на тимчасово окупованому півострові Крим, але зумів розширити свою присутність у Львові, Хмельницькому та Києві. У цих обласних центрах до вже існуючих відкрилися ще по одному представництву БНК. Крім того, в Одесі, Чернігові та Малині давно знані місцевим жителям відділення «Національного кредиту» змінили свої розташування на більш зручні для клієнтів.

Традиційно значна увага приділяється комфорту відвідувачів. У плановому режимі виконано капітальний ремонт відділень «Національного кредиту» в Чернівцях, Лубнах, Конотопі та Малині. Завдяки чому вони стали відчутно сучаснішими та зручнішими.

Триває робота з облаштування зон самообслуговування, в яких клієнти цілодобово, в режимі 24/7, можуть скористатися банкоматом та платіжним терміналом «Банк24 Національний кредит». Протягом 2014 р. клієнтські куточки було облаштовано у відділеннях БНК в Одесі, Конотопі, Хмельницькому, Артемівську та Сумах.

Як повідомлялося раніше, збільшено також мережу банкоматів у 1,5 рази протягом року.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: