У ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ» зміна структури акціонерів

22.01.2015

 

Мажоритарний акціонер ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ» Ігор Бобнєв вийшов зі складу акціонерів фінансової установи. Свій пакет акцій у розмірі 20,9325% він продав фізичним особам – працівникам Банку, які стали міноритарними акціонерами фінустанови. Дані про відповідні зміни в структурі акціонерів Банку подано до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку 22 січня 2015 року.  


Відтак структура акціонерів ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ» змінилася наступним чином:

  • Оністрат Андрій Аркадійович – володіє 30,4373% акцій
  • Фізичні особи (261 особа) – сумарно володіють 39,5627% акцій
  • Юридичні особи (ТОВ «АСКАНІЯ ГРУП», ТОВ «АСКАНІЯ-ТРЕЙДИНГ», ТОВ «АМАРА», ТОВ «БАРТА ЛТД» та ТОВ «ТАСК-брокер») – сумарно володіють 30,0% акцій
«Зміна складу акціонерів Банку ніяк не відобразиться на його стратегії та якості обслуговування клієнтів», – зазначив Ігор Клименко, Голова Правління ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ».
 
Довідка:
 

ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ» засновано в 1996 році. За фінансовими результатами 2014 року НБУ перевів Банк з 4 групи «малих банків» до 3 групи «середніх банків». Станом на 1 січня 2015 року ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ» займає 58 сходинку рейтингової шкали НБУ за розмірами активів з-поміж 163 банків України. 

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: