Банк Національний кредит пропонує до 11,5% в доларах США

23.01.2015

 

23-го січня підвищено ставки за депозитами «Банку Національний кредит» для фізичних осіб в іноземній валюті, а саме – в доларах США. Відтепер максимальна ставка для ФО становить 11,5% річних (USD).


Відтепер при розміщенні доларів США на вклад «Стандартний» (депозит з можливістю поповнення та виплатою відсотків щомісяця або ж наприкінці терміну) фінустанова пропонує наступні процентні ставки залежно від строку:

  • 7 днів – 6%
  • 1 місяць – 9,5%
  • 3 місяці – 10,5%
  • 6 місяців – 11%
  • 1 рік – 11,5%

При відкритті строкового депозиту у гривні чи євро максимальні відсоткові ставки залишилися без змін і відповідно становлять 24% річних при розміщенні на 3 місяці, та 8,5% річних при розміщенні строком на 1 рік.

Ознайомитися детальніше з умовами депозитів «Банку Національний кредит» та залишити заявку на відкриття вкладу можна безпосередньо на сайті Банку.  Діючі клієнти Банку можуть відкрити депозит у режимі онлайн за допомогою системи дистанційного керування рахунками «БНК Клієнт-Банк» або ж скориставшись можливістю онлайн відкриття вкладу на сайті https://bnk24.com.ua/.

Також відкрити депозит можна в найближчому відділенні «Банку Національний кредит». Нагадаємо, що у мережі платіжних терміналів «Банк24 Національний кредит» (понад 4700 ПТКС по всій Україні) реалізовано сервіс попереднього замовлення вкладів Банку.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: