В аеропорту Бориспіль встановлено банкомати Банку Національний кредит

27.01.2015

 
Банк Національний кредит

На першому і третьому поверхах терміналу «D» аеропорту Бориспіль встановлено банкомати Банку Національний кредит. Також на території терміналу працює відділення Банку в режимі 24/7.


Розширення мережі банкоматів входить до стратегії розвитку Банку Національний кредит. Впродовж 2014 року додатково встановлено 12 АТМ, завдяки чому мережа власних банкоматів Банку зросла в півтори рази і станом на сьогодні налічує 38 по всій території України. У 2015 році планується встановити ще 20 банкоматів. Також клієнти Банку Національний кредит на вигідних умовах можуть користуватися банкоматами 26 банків-партнерів, загальна мережа яких нараховує близько 2000 АТМ по всій території України.

«Навіть враховуючи важку ситуацію в країні, ми постійно працюємо над розширенням присутності у пріоритетних місцях. Тому рішення розмістити банкомати саме в аеропорті Бориспіль вважаємо стратегічним» – розповіла Наталія Рогова, директор Департаменту координації діяльності регіональних представництв Банку Національний кредит.


ПАТ "Банк Національний кредит" засновано в 1996 році. За фінансовими результатами 2014 року НБУ перевів Банк з 4 групи "малих банків" до 3 групи "середніх банків". Станом на 1 січня 2015 року Банк Національний кредит займає 58 сходинку рейтингової шкали НБУ за розмірами активів з-поміж 163 діючих банків України.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: