Страхування життя із додатковим сервісом повернення загублених речей – нова послуга у відділеннях Національного кредиту

27.01.2015

 
Банк Національний кредит

У мережі відділень «Банку Національний кредит» з’явилася можливість оформлення полісів страхування життя із корисним доповненням – сервісом повернення загублених речей. Даний продукт став доступним завдяки підписанню договору про співпрацю між ПАТ «Банк Національний кредит» та ПрАТ СК «Юпітер Вієнна Іншуранс Груп».


Страхування життя з додатковим сервісом повернення загублених речей – додаток до програми страхування від СК «ЮПІТЕР», що допомагає захистити від втрати документи, ключі, електронні пристрої та інше.

Застрахована особа у пакеті з основною послугою отримує спеціальний брелок та наклейки, розміщення яких на вищезгаданих цінних речах значно підвищує ймовірність їхнього повернення власнику у разі втрати.

Особа, яка знайде загублену Вами річ із брелоком або наклейкою, зателефонує по вказаному телефону до цілодобового центру підтримки і за винагороду від страхової компанії повідомить про знахідку. Завдяки унікальному ID-номеру буде встановлений власник втраченої речі, якому компанія і поверне знахідку (безкоштовно). Також забезпечується повна двостороння конфіденційність: застрахована особа та особа, яка знайде цінну річ, безпосередньо між собою не контактують.

Для оформлення страхового полісу достатньо з паспортом та довідкою про присвоєння ідентифікаційного номеру завітати до найближчого відділення ПАТ «Банк Національний кредит» та обрати свій пакет:

  • «ПЕРСОНАЛЬНИЙ»          195 грн.
  • «АВТОВЛАСНИК»             245 грн.
  • «СІМЕЙНИЙ»                     445 грн.

Термін дії сервісу – 1 рік. Кількість повернень втрачених речей необмежена.


Довідка
ПрАТ СК «Юпітер Вієнна Іншуранс Груп» засновано в 1999 р. та є одним із перших операторів українського ринку страхування життя. Компанія володіє унікальним досвідом професійної діяльності в сфері страхування життя, пенсійного забезпечення, захисту доходів, резервування та накопичення коштів. Здійснює діяльність у формі добровільного страхування життя на підставі безстрокової ліцензії. З 2004 р. стратегічним акціонером компанії є Vienna Insurance Group – лідер страхового ринку Центральної та Східної Європи. Статутний капітал ПрАТ СК «Юпітер Вієнна Іншуранс Груп» становить 33,6 млн. грн. Стратегія розвитку ПрАТ СК «Юпітер Вієнна Іншуранс Груп» побудована на основі європейських стандартів, високоякісному обслуговуванні клієнтів та виключно класичних принципах ведення бізнесу.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: