Термінальна мережа «Банк24 Національний кредит» оновлює інтерфейс

10.02.2015

 

Термінали вже давно допомагають економити час простих громадян, замінюючи черги до кас банківських відділень. Величезний перелік послуг і сервісів можна сплатити всього за пару хвилин, отримавши документальне підтвердження операції.


«Немає межі досконалості» – сказав Сократ, і з цим складно не погодитися. Ми постійно працюємо, покращуючи якість процесінгу «Банк24 Національний кредит», намагаємося зробити сервіс більш зручним у використанні» – розповіла Ірина Цибульник, начальник Відділу розвитку процесінгу.

У лютому буде запущена чергова – поліпшена версія програмного забезпечення. У банку обіцяють, що завдяки нововведенням клієнти зможуть не тільки виконувати платежі миттєво, але і, створюючи один платіж, проводити оплату відразу декількох сервісів. Також повністю змінений і поліпшений «Особистий кабінет», додана функція «Створити свій шаблон», яка дозволить здійснювати регулярні платежі швидко і зручно.

Крім усього іншого, квитанція про оплату може бути не тільки надрукована, але і відправлена на e-mail.

«Це повинно стати приємним нововведенням. Тепер клієнтам не потрібно «засмічувати» свої кишені подібними чеками, переживаючи про перерахування коштів. Адже зберігання таких документів, наприклад: «оплата комунальних послуг», часом перетворює «тумбочку» в цілий архів квитанцій, що покриваються пилом» – пояснила вона.

Черговою новинкою стане і можливість проведення безготівкових платежів.

«Власникам карток «Банку Національний кредит» теж приготований приємний сюрприз: тепер вони зможуть виконувати перерахування не тільки через «БНК Клієнт-Банк», а й за допомогою термінальної мережі. Розуміючи, що таке нововведення зацікавить і власників інших карток, ми вже зараз починаємо роботу й у цьому напрямку» – додала Ірина Цибульник.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: