Нове касове відділення Банку Національний кредит у Києві

11.02.2015

 

У столиці розпочало роботу ще одне представництво ПАТ «Банк Національний кредит» – по вул. Саксаганського, 42. Відтепер до послуг киян та гостей міста сім відділень БАНКУ ПРИЄМНИХ ЕМОЦІЙ.


Відкрите відділення розташоване на території туристичного агентства «ЯНА» та покликане забезпечити населення якісним сервісом у частині касового обслуговування. Зокрема, на Саксаганського, 42 можна не лише здійснити оплату обраної туристичної подорожі, але й виконати цілий ряд інших банківських операцій: обмін валют 18 найменувань (USD, EUR, RUB, CHF, GBP, NOK, SEK, AUD, CNY, ISK, CAD, BYR, PLN, CZK, DKK, JPY, TRY, SGD), комунальні платежі з низькою комісією та багато ін.

Запрошуємо вас завітати до нового відділення і особисто переконатися в тому, що «Банк Національний кредит» – це висока якість обслуговування, швидке прийняття рішень та індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта:

  • м. Київ, вул. Саксаганського, 42
  • режим роботи (без обідньої перерви): 10:00-19:00 (пн-птн), 11:00-16:00 (сб), вихідний (нд).

Нагадаємо, що впродовж минулого року Банк розширив свою присутність у Львові, Хмельницькому та Києві, де вже до існуючих відділень відкрилися ще по одному представництву фінансової установи. Крім того, в Одесі, Чернігові та Малині давно знані місцевим жителям відділення «Національного кредиту» змінили свої розташування на більш зручні для клієнтів.

Знайти найближче до Вас відділення ПАТ «Банк Національний кредит»

ПАТ «Банк Національний кредит» засновано в 1996 році. За фінансовими результатами 2014 року НБУ перевів Банк з 4-ї групи «малих банків» до 3-ї групи «середніх банків». Станом на 1 січня 2015 року «Банк Національний кредит» займав 58 сходинку рейтингової шкали НБУ за розмірами активів з-поміж 163 діючих банків України.

Популярні

Прес-служба

Підписатися на новини

Якщо Ви бажаєте отримувати новини від ПАТ "Банк Національний кредит", вкажіть свій e-mail: